input_loading

Lütfen bekleyiniz...

Yeni Red Business Pro
ile tarifen de, işyerin de
güvende!

İşyerim Güvende Sigorta Paketi sayesinde yangın, hırsızlık, su baskını ve daha birçok riske karşı işyerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurun, Vodafone’un Red Business Pro abonelerine hediye ettiği Generali İşyerim Güvende Sigorta Paketi için poliçeniz hazırlansın.

Bu alan zorunludur.
input_loading
loading
Teminat Koşulları

İşyerim Güvende Sigorta Paketi

Faaliyet gösterdiğiniz alana uygun Generali İşyerim Güvende Sigorta Paketi, işyerinizi yangın, hırsızlık, sel ve su baskını gibi olası risklere karşı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

İşyerim Güvende Sigorta Poliçesi, Generali tarafından verilmekte olup hizmet kapsamında Vodafone’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Generali İşyerim Güvende Sigorta Paketi ile sunulan teminat kapsamı ve teminat limitleri aşağıdaki gibidir:

Teminat Sigorta Bedeli
Yangın (Yer ve Muhteviyat) 10.000 TL
GLKHH 10.000 TL
Terör 2.000 TL
Hırsızlık 10.000 TL
Hava ve Kara Taşıtları Çarpması 10.000 TL
Dahili Su 1.000 TL
Sel veya Su Baskını 1.000 TL
Duman 10.000 TL

Bu işbirliği kapsamında teminat verilemeyen haller aşağıda belirtilmiştir:

  • Generali Sigorta risk kabul kriterleri çerçevesinde faaliyet alanınız veya işyeri adresinize göre teminat sağlanamayabilecektir.
  • Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Hakkında Kanun Çerçevesinde(MASAK) Vergi Numaranız/TC Kimlik Numaranız yasaklı listede ise teminat verilemeyecektir.

Özel Şartlar

Özel şartlar dokümanına ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

İşyerim Güvende Sigorta Paketi hangi hasarları karşılar?

Bu sigorta ile yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı bina ve muhteviyatta doğrudan neden olacağı maddi zararlar, Grev, Lokavt, Kargaşalık ve Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler, Terör, Dahili Su, sel veya su baskını, Duman, Kara Taşıtları Çarpması, Hava Taşıtları Çarpması ve Hırsızlık rizikoları sonucu sigortalı yerde doğrudan meydana gelen maddi ziya ve hasarlar ekli genel ve özel şartlara tabi olmak kaydıyla poliçedeki sigorta bedeline kadar temin edilmiştir.

İşyerim Güvende Sigorta Paketi sahibi olmamın faydası nedir?

Sigortaladığımız değere bir şey olduğunda tekrar o değeri oluşturmakta zorlanacaksak mutlaka sigorta yaptırmalıyız. Oluşabilecek zararlar durumunda Generali Sigorta A.Ş. zararları gerekli keşiften sonra telafi edecektir. İşyerim Güvende Sigorta Paketi’nin amacı, oluşabilecek risklerin sigorta şirketine devredilerek, iş yerinin güvence altına alınmasıdır. İleride bir sürprizle karşılaşmamak için iş yeri sahiplerinin firmalarını sigorta yaptırması günümüzde gereklilik haline gelmiştir. Sigortanızı yaptırarak firmanızda oluşabilecek risklere karşı koruyun.

İşyeri Adresimi neden kapı numarasına kadar tüm bilgileri ayrı ayrı seçerek giriyorum?

Sigortacılık Kanunları çerçevesinde poliçe düzenlenen adreslerin Ulusal Adres Veri Tabanı'ndaki(UAVT) kodunun kullanılması gerekmektedir, bu nedenle kapı numarasına kadar tüm bilgiler devlete ait sistemlerde kayıtlı olduğu şekilde seçilerek UAVT koduna erişilmektedir. Dask kurumunun internet sitesindeki alanları doldurup UAVT kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Adres: adreskodu.dask.gov.tr

Poliçemle ilgili bilgileri nasıl görüntüleyebilirim?

Aşağıdaki internet sitesine gidip yeni üyelik oluşturarak veya mevcut üyeliğinizle giriş yaparak mevcut poliçeniz ve diğer ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres hesabim.generali.com.tr

Poliçemde bahsi geçen genel şartlara nereden ulaşabilirim?

Türkiye Sigorta Ve Reasürans Şirketleri Birliği'nin internet sitesinde MAL SİGORTALARI ana başlığı altında detaylı olarak mevcuttur.

Adres: https://www.tsb.org.tr/genel-sartlar.aspx?pageID=467

Sunulan Sigorta limiti yeterli midir?

İşyerim Güvende Sigorta Paketi ile belirlenen sigorta bedeline kadar tüm hasarlar karşılanacaktır. Örneğin, işyerinizde hırsızlık riski meydana geldiğinde 10.000 TL’ye kadar tüm hasarlar karşılanacak ancak üzeri hasarlar için herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Teminat kapsamı ve riskler neticesinde oluşan ortalama hasar tutarları düşünüldüğünde sunulan teminat limitlerinin risklerin büyük kısmını güvence altına aldığını söyleyebiliriz.

İşyerimde bulunan Elektronik Cihazlar güvence altında mıdır?

İşyerim Güvende Sigorta Paketi ile işyerinde bulunan elektronik cihazlarda yangın, hırsızlık gibi poliçe kapsamındaki teminatlar nedeniyle oluşacak tüm hasarlar kapsam dahlindedir. Ancak, işyerine ait elektronik cihazların ani ve beklenmedik bir nedenle arızalanması veya kazaen kırılması gibi durumlarda oluşacak zararlar kapsam dahilinde değildir.

Hasar Anında Ne Yapmam Gerekir?

İşyerim Güvende Sigorta Paketi ile işyerinde bulunan elektronik cihazlarda yangın, hırsızlık gibi poliçe kapsamındaki teminatlar nedeniyle oluşacak tüm hasarlar kapsam dahilindedir. Ancak, işyerine ait elektronik cihazların ani ve beklenmedik bir nedenle arızalanması veya kazaen kırılması gibir hallerde oluşacak zararlar kapsam dahilinde değildir.

İşyerinizde poliçeniz kapsamında bir zarar gerçekleşmesi halinde izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  1. Hasarı Önlemek veya azaltmak için gerekli önlemlerinizi alın.
  2. Hasarın poliçe kapsamında olup olmadığını kontol edin.
  3. Bizi Arayın: 0850 555 55 55 numaralı Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri'ni arayın ve hasar ihbar bildiriminde bulunun.
  4. Ekspertiz: Hasar tespiti için yönlendireceğimiz eksperinizle uygun zamanınızı belirleyin.
  5. Evraklarınızı Teslim Edin: En kısa zamanda gerekli evrakları eksperinize ulaştırın.
  6. Dosyanızı Takip Edin: Açılan hasar dosyanızın takibini, 0850 555 55 55 numaralı Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya hesabim.generali.com.tr adresine girerek yapabilirsiniz.

Poliçem için herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Generali tarafından sunulan İşyerim Güvende Sigorta Paketi, Vodafone’dan Red Business Pro abonelerine hediye edilmiştir. Bu nedenle prim ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

generali

Bu ürün Generali Sigorta A.Ş. tarafından sadece Vodafone müşterilerine özel olarak sunulmaktadır.

0850 555 55 55